info
კეთილი იყოს თქვენი ვიზიტი ბათუმის სახელმწიფო საზღვაო აკადემიის ოფიციალურ ვებ-გვერზე.


ბათუმის სახელმწიფო საზღვაო აკადემია
ორშსამოთხხუთპარშაბკვ
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728    

სტიპენდიები

სტიპენდია წარჩინებული სტუდენტებისათვის

პრეზიდენტის სტიპენდიანტები:

1.    ბიბინეიშვილი დავით - საზღვაო-საინჟინრო ფაკულტეტი, საზღვაო ნავიგაცია;

2.    ნაგერვაძე დავით - საზღვაო-საინჟინრო ფაკულტეტი, საზღვაო ნავიგაცია;

3.    ბოლქვაძე ლეო   - საზღვაო-საინჟინრო ფაკულტეტი, საზღვაო ნავიგაცია;

4.    ღაღაიშვილი მალხაზ - საზღვაო-საინჟინრო ფაკულტეტი, საზღვაო ნავიგაცია; 

5.    დიასამიძე ვახტანგ -  საზღვაო-საინჟინრო ფაკულტეტი, საზღვაო ნავიგაცია;            

6.    დიასამიძე მანუჩარ - საზღვაო-საინჟინრო ფაკულტეტი, გემის ელექტრომექანიკა;   

7.    ანა მახარაძე - ბიზნესისა და მართვის ფაკულტეტი, მენეჯმენტი - ნავსადგურის მენეჯმენტი;

8.   ვენერა ტუკვაძე - ბიზნესისა და მართვის ფაკულტეტი, მენეჯმენტი - საზღვაო გადაზიდვების ორგანიზაცია და ლოჯისტიკა;

9.  თამარ ბილვანიძე - ბიზნესისა და მართვის ფაკულტეტი, მენეჯმენტი - საზღვაო გადაზიდვების ორგანიზაცია და ლოჯისტიკა;

10. შოთა მორთულაძე - ბიზნესისა და მართვის ფაკულტეტი, მენეჯმენტი - საზღვაო გადაზიდვების ორგანიზაცია და ლოჯისტიკა;

11. ნესტან ბედინაძე - ბიზნესისა და მართვის ფაკულტეტი, მენეჯმენტი - საზღვაო გადაზიდვების ორგანიზაცია და ლოჯისტიკა;

 

 

საზღვაო-საინჟინრო ფაკულტეტი:

  1. გიორგი დავითაძე
  2. სულხან დიასამიძე
  3. ენრი დოლიძე
  4. საბა კვირკველია
  5. არჩილ ღოღობერიძე
  6. ლუკა თურმანიძე
  7. სერგო მალაყმაძე
  8. რევაზ ვარშალომიძე
  9. თემურ მახარაძე
  10. ნუკრი ირემაძე
  11. ანატოლი რიპალევ
  12. ირაკლი ზაქარაძე
  13. თემურ ჯიჯავაძე
  14. ცეზარ ქარცივაძე
  15. თენგიზ ჩხიკვაძე
  16. სულხან ზაქარაძე
  17. ალიოშა ლამპარაძე
  18. თენგიზ ჭაღალიძე
  19. რაულ ზოიძე
  20. ჯაბა დუმბაძე

ბიზნესისა და მართვის ფაკულტეტი:

  1. მარიამ ბერიძე
  2. თამთა თურმანიძე
  3. თამუნა რიჟვაძე
  4. ნათია ტუნაძე
  5. ალა ფაღავა
  6. ჯულიეტტა მინასიანი
  7. თამარ ჩხენკელი
  8. იზოლდა ღოღაძე
  9. თამარ ზოიძე
  10. ნუკრი ცეცხლაძე
  11. ანა ანკუბაია

 


« უკან